FARMİSOL NEDİR?

Farmisol; dünyanın bilinen en güçlü ve en güvenilir dezenfektanıdır. İçeriği insan vücudunda üretilen zararlı mikropları yok etmeye yarayan bir sıvıdır. Bakteri, virüs ve mantarları saniyeler içerisinde %99,9 oranında yok ettikten sonra suya dönüşür. Bu sebepten insanlarda bilinen bir yan etkisi yoktur. Gerek pH’ının nötr olması, gerekse de moleküler yapısı itibariyle fizyolojik bir yapıya sahip olması sayesinde uygulanılan alanlarda kullanımı bıraktıracak hiçbir yan etki söz konusu değildir. Her yaş grubunda güvenle kullanılabilir.

FARMİSOL’ÜN KOKUSU

Farmisol; içeriği aktif klor veya hipokloröz adı verilen fizyolojik bir moleküldür. İnsan vücudunda normalde mikroplar ile savaşmak için üretilir. Çok hafif havuz suyu gibi kokması normaldir, asla çamaşır suyu değildir.

FARMİSOL’ÜN ÇOCUKLARDA KULLANIMI

Farmisol Dezenfektan fizyolojik bir moleküldür. Dünyanın en güçlü dezenfektanı olmasının yanında alkol, kortizon, iyot ve herhangi bir kimyasal veya bitkisel madde içermediğinden bebekler ve çocuklar da dahil olmak üzere tüm yaş gruplarında güvenle kullanılabilecek yapıdadır.

FARMİSOL’ÜN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Farmisol etken maddesi ile yapılan bilimsel araştırmalar gün geçtikçe artmaktadır. Yapılan birçok klinik çalışma gösteriyor ki Farmisol’ün içerisinde bulunan etken madde ile steroid bazlı ürünler karşılaştırıldığında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İnsanlarda kaşıntı giderici etkisi oldukça önemlidir. Egzama ve sedef gibi hastalıklarda cildin normale dönmesi için tedaviye yardımcı olduğu görülmüştür. Diş hekimliğinde ve ağız-boğaz gargarası olarak oldukça başarılı sonuçları olan çalışmalar mevcuttur. Ancak; kullanımı kullanımı sadece doktorların tercihine bağlı olmakla beraber firma olarak bu alanlarda kullanılmasını önerememekteyiz. Ülkemizde bu kullanım alanları tescilli olmamakla beraber yurt dışında birçok ülkede onaylıdır ve kullanılmaktadır.

Sonuç olarak anlaşıldığı üzere Farmisol; birçok kullanım alanına sahip olmasıyla birlikte bu alanlar gün geçtikçe artmaktadır ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Her yaşta güvenle kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: https://farmaso.com/farmisol-kisisel-antiseptik/

Satın almak için: https://www.farmisol.com.tr/